health by fun wanna spa jacuzzi madera 600 *exclusive*

Relaks w zaciszu domowym

Zawsze marzyłeś o prywatnym jacuzzi?

Jacuzzi jest teraz w zasięgu ręki. Urządzenie do kąpieli w podgrzewanej wodzie z bąbelkami było wcześniej spotykane tylko w hotelach, parkach wodnych i SPA. Własne jacuzzi domowe możesz zamontować na balkonie, a jacuzzi ogrodowe pod gołym niebem na działce. Spraw przyjemność sobie i swoim bliskim wybierając jacuzzi zewnętrzne na wyłączny użytek bez limitu czasu, dostępne o każdej porze.

 

Kąpiel w ciepłej i napowietrzonej wodzie to uznany sposób na głęboki relaks i odnowę biologiczną ciała jak w SPA (sanus per aquam – zdrowie przez wodę). Odprężenie umysłu i ciała, a także zwiększenie sił witalnych zapewnisz sobie we własnym zakresie w nowoczesnym jacuzzi ogrodowym. Cena zakupu urządzenia oraz odpowiedniej instalacji nigdy nie jest zbyt wygórowana, jeśli pod uwagę weźmiemy zdrowie i zachowanie dobrej kondycji. O sposobach montażu przeczytasz w naszych publikacjach. Wytwarzane bąbelki w wodzie przyspieszają krążenie krwi co skutkuje przyspieszeniem usuwania toksyn z organizmu, zastąpieniem ich tlenem i substancjami odżywczymi. Jednocześnie zmniejsza ból ścięgien, niweluje obrzęk nóg, więzadeł, stawów oraz redukuje napięciowy ból głowy.

 

Jacuzzi do ogrodu to urządzenia przeznaczone do relaksującego masażu wodnego. Zapewniają luksusowy relaks w domowych wnętrzach, na tarasie i w ogrodzie. Dzięki systemowi do podgrzewania wody jacuzzi pompowane może być używane przez cały rok. Swoją popularność zawdzięcza wielu zaletom zdrowotnym.

health by fun wanna spa jacuzzi madera 600 *exclusive*

10-15-minutowa kąpiel w ciepłej (ok. 38 stopni Celsjusza) wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje, ale również pozytywnie wpływa na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyspiesza przemianę materii.

Zaleca się ją osobom zmęczonym, zestresowanym, z obniżonym ciśnieniem krwi, bólami pourazowymi, bólami kręgosłupa, mięśni i stawów, niektórymi problemami skóry, cellulitem, nadwagą i problemami metabolicznymi. Kąpiel w jacuzzi jest też korzystny po wizycie w saunie.
health by fun wanna spa / jacuzzi * 3-os. * model malta 2
Dodaj komentarz